Juniorkommittén

Har du frågor eller vill komma kontakt med oss gör du det lättast genom att skicka e-post till: info@lyckornagk.se

Vi som jobbar med juniorverksamheten på klubben är:

Tränare

Stefan Bjurhoff

stefan@lyckornagk.se

Jessica Wallström

jessica@lyckornagk.se

Fredrik Samuelsson

Tävlingsgruppen

Karolina Ringmark 

karolina@ringmark.se

Janne Andreasson 

janne.andreas@gmail.com

Anders Hansen 

fam.anders.hansen@gmail.com

Breddjuniorer

Anders Brandt och Anders Nilsson - Golfungdomar 12-21 år

abrandt6@telia.com / anders@anservice.se

Ann Gisaeus och Martin Östemar - Yngre junior flickor 9-11 år

ann.gisaeus@gmail.com / martin.ostemar@gmail.com

John-Erik Kammonen - Yngre junior pojkar 9-11 år

kammcad@telia.com

Gustaf Bjurstam och Oliver Amnefjord - Minijuniorer 7-8 år

Sara Gidlöf - Läger etc

saragidlof@outlook.com